23 Nisan İçin Geri Sayım Başladı | MiniMiniyiz

23 Nisan İçin Geri Sayım Başladı

???????????????????????????????

23 Nisan için geri sayım başladı. İp panomuza astığımız geri sayım günleri bizi heyecanlandırıyor. Peki ama sadece heyecanlandırıyor mu? Tabi ki hayır! Bir taşla iki kuş kaidemiz değişikliğe uğramadan bu etkinliğimizde de ikinci bir amacımız var. Gizil amacımız miniklere geriye doğru saymayı öğretmek…

 ??????????????????????????????? ???????????????????????????????

Bugün itibari ile 23 Nisan’a 9 gün kaldı. Bu kadar süre içinde miniklerimiz ne yapacak? Miniklerimiz dünyayı dolaşak ve “Hey dünya çocukları benim ülkemde Türkiyem de Çocuk Bayramı var ve çok az kaldı bayramımıza. Dünyanın hiç bir yerinde çocuk bayramı yok, haydi gelin benim ülkeme hep birlikte kutlayalım bayramımızı” diyecekler. Peki ama minikler koca dünyayı tek başlarına mı dolaşacak? Ellerini tutan bir yetişkin olmayacak mı? Tabi ki olacak. Bu yetişkin ne öğretmenimiz ne annemiz ne babamız. Bu yetişkin bize bu bayramı hediye eden Mustafa Kemal ATATÜRK!

Atamızın elinden tutan çocuklar yaptıkları dünya şeklini karış karış dolaşıp bütün dünya çocuklarına bayramımızı haber verdiler. Anlaşılan bu bayram oldukça renkli geçecek. ;)

???????????????????????????????

??????????????????????????????? ??????????????????????????????????????????????????????????????  ??????????????????????????????? 

???????????????????????????????

Image1

23 Nisan İçin Geri Sayım Başladı” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biraz da Matematik :) * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.