Bebekler İçin Araba Yastığı | MiniMiniyiz

Bebekler İçin Araba Yastığı

cats
Hiç şüphe yok ki dünya üzerinde bebekler için en güvenilir yer anne kucağıdır. Fakat bu cümleyi trafikte kurmuyor onları araba koltuklarına koyuyoruz. İstisnalar kaideyi bozmaz siz yine kucağınızın en güvenilir yer olduğu düşüncesi ile içinizi ısıtın ve onları koltuklarında tutma konusunda her ne kadar ağlasalar da teşvik edici olun.

Onları teşvik etme konusunda da ben sizi teşvik edeyim. :) Bir araba yastığı yapalım. Bu yastık bebek uyanıkken bebeğin oyuncağı olacak, araba duruyorken bebeği arabada yatırabileceğiniz bir yastığa dönüşecek. Özellikle yağmura yakalandığınız piknikler de kurtarıcınız olsun. :)

Eskiyen kıyafetlerinizi bebeğinizin boynunu kavrayacak şekilde fotoğraftaki gibi şekillendirip düz dikişle dikin ve içini istediğiniz dolgu malzemesi ile doldurun. (pamuk, silikon, elyaf, yün vb.) Çeşitli yüz ifadeleri paylaştım, bunlardan bebeğinizin hoşuna gidebilecek olanı tahmin edin ve bu yastığın bir yüzüne bunu işleyin. Ben kocaman gözlerle dikkatini çekmeyi amaçladım, düğmelerle boyut kazandırdım Ayrıca kocaman burun kullandım, içine silikonla birlikte boncuk koyarak onun dokunma duyusuna hitap etmeyi düşündüm. Yanlarda kol görünümlü uzantıların arasına hışırtı sesi çıkaracak poşetler koyarak dokunma duyusu üzerinde haylice durdum. :)  1 yaşından küçük bebeklerin oldukça ilgisini çeken bir oyuncak olacaktır. Daha büyük aylar için daha çok keşif yapmasını sağlayan ifadeler kullanmanızı öneririm.

Ters çevirdiğimizde yastık olarak kullanacağımız için çok sert ve büyük objeleri tercih etmeyin derim.80c1164c76be6ba1deb6b96c8004f8c8
219b7443af4a25bc47d9733c8a7ece96IMAG4197

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biraz da Matematik :) * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.