Ben Abajur; Ama Sen Kısaca Bana Lamba De :)

Aydınlatma araçları nelerdir çocuklar sorusuna traktörün lambasını bile sayan miniklerimin ellerinden çıktı bu güzel abajurlar..:)
Mum, soba, ateş, fener, ampul, ocak, güneş, yıldız, ay, lamba vee traktörün lambasııı !
Tabi en genel cevap ışık oldu.
Bunu bilmeleri öğretmenlerini sevindirdi. ;)
Gelelim abajurumuza; her okul öncesi öğretmeninin bunu saklım işime yarar dediği bir artık materyal deposu vardır. İşte depomdan çıkanlarla konularımıza uygun bir şeyler yapmak beni çok mutlu ediyor. Hem depoda yer açılıyor hem de çocuklara artık denen şeyin aslında tam artık olmadığını, düşünüp en asgari artık seviyesine indirilebileceğini göstermek güzel. :) (Bence de karışık bir cümle oldu ama düşündüklerimin karşılığı buydu.) Malzemeleri ve yapılışını miniklerimin fotoğraflara verdikleri pozlarda bulabilirsiniz.

Ben Abajur; Ama Sen Kısaca Bana Lamba De :)” için 6 yorum

    1. Bende anne değilim. :) Ama annesinden şevkati, merhameti, en önemlisi sevmeyi öğrenen bir evladım. Öğretmenlikte mesleğimin adı olunca öğrendiklerimi aktarmaya, aktardıklarımı paylaşmaya karar verdim..<br />Güzel sözleriniz için çok teşekkür ederiz, çok naziksiniz.:)Biz hep burdayız sizi de hep bekleriz. :) <br />

  1. çok güzel bir çalışma olmuş.fikrinize sağlık.bu akşam oğlumla evde bizde yapmayı deneyeceğiz inşallah bir aksilik olmazsa :) <br />Birde benim gözüme arkadaki masanın altındaki legolar takıldı. Plastik kasadan ne güzel bir saklama çözümü bulmuşsunuz :) tebrik ederim :)

    1. :) Şartları zorluyoruz diyelim. <br />Çok teşekkür ederim güzel sözleriniz için.. Etkinliği uygulayacak olmanızla da ayrıca mutlu ettiniz beni. Umarım çok cici vakit geçirirsiniz. :)<br />

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biraz da Matematik :) * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.