Diş Kaşıyıcı Mendil | MiniMiniyiz

Diş Kaşıyıcı Mendil

IMG_6670

Bebeklerde 0-1 yaş aralığında anneleri zorlayan üç unsur vardır. Uyku-Gaz-Diş üçlemesinden muhakkak ikisinden muzdarıp olunur ki aman aman bütün annelerimiz bu üçlüyü en hafif şekilde geçirsin temennisini ekliyorum. :)

Bu yayında şu çıkmak bilmeyen ve çıkarken yavrumuza adeta kan kusturan şu minik incilere (dişlere) değineyim dedim.  Kaşınmalarına çare olarak  diş kaşıyıcı alabilirsiniz evet, ağrıları için eczaneden merhem de edinebilirsiniz pekiii durmak bilmeyen salyalara ne çözüm bulacaksınız. Yakalık demeyin lütfen kızımın hiç arası yok ve onun gibi bir sürü arkadaşı var biliyoruz. :) Eee Hocam bu kadar ballandıra ballandıra anlatacağın oyuncağa gel hadi. Hemeeen! :)) Şimdi anneler tuhafiyeye gidip dikilebilen uzun boncuklardan alın, sonra eve gelin bebeğinizin mendillerinden en kalınına bunları tek taraflı olacak şekilde dikin. Aman dikkat boncuğun deliğinin sağlamlığından ya da ipliğinizin sağlamlığından emin olun ki kaş yapalım derken göz çıkarmayalım!  İşte  diş kaşıyıcımız hazııır. Bebeğinizin uyurken yastığının yanına koyun uyanınca süpriz olsun. Uyanır uyanmaz dikkatini çekip ağzına almaya başladıysa ne mutlu. Yakın bir gelecekte dizi dizi incileriniz olacak. :))

Bu arada bu mendili övmemin nedeni bebeğiniz bir yandan dişlerini kaşırken bir yandan da akan salyalarını kendi siliyor olması. Garanti veriyorum yakada sıfır ıslaklık, maksimum kuruluk !! ;)
IMAG3105 IMAG3117 IMAG3121 IMAG3124 IMAG3128 IMAG3131

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biraz da Matematik :) * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.