Karneliyiz 5 | MiniMiniyiz

Karneliyiz 5

???????????????????????????????

5. Dönem karnelerimiz, sözüm ona moda yarışmalarının deyimiyle “kış konseptine” uygun olsun dedim ve kardan adam temalı bir süs yaptım. :)

Lakin bizim temamız sadece göze değil yüreklere de dokunsun istedim. Bu soğuk kış günlerinde yiyecekleri karın altında kalan minik kuşları beslemeyi ana amaç edindim.. Kardan adamlarımızın burnuna havuç yerine bakliyat yüklü çubuklar takarsanız minik kuşlar yerden yüksekliğe güvenerek rahatlıkla konar ve yemleri yerler.

Bu fikri ise yaptığımız karneyle yayacağız. Nasıl mı? :) Karneyi alan minik eve gelen misafirlere sevinçle karnesini gösterecek, akabinde bu fikri heyecanla anlatacak anlatmasa da büyüğümüz fikri hemen kapar zaten. ;)

 Haydi o zaman bu karnemiz minik kuşların minik göbüşleri için yapılsııın. :)) ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? IMG_0325 IMG_0326 IMG_0329 IMG_0332 IMG_0333??????????????????????????????? ???????????????????????????????

Kuruduğunda saydamlaşan tutkal kullandım.??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????????????????????????????????????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biraz da Matematik :) * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.