Bebekler İçin Mendil Çıkarmaca Oyunu | MiniMiniyiz

Mendil Çıkarmaca

 

IMAG28933 (2016 x 1140)Bebeklerin hışırtı sesi çıkaran şeylere olan ilgisini keşfettiğinizde eline bu sese yakın sesler çıkaran ne bulursanız onu verir hale geliyorsunuz. Ortamın biraz sükun bulması herkese iyi geliyor çünkü. :)) Şimdiii konuyu nereden nereye getireceğim bakalım?

Malum sesi çıkaranlardan biri de bebeğiniz için kullandığınız ıslak mendil kutusu. Kutu diyorum ama genelde poşet ambalaj üretmeyi tercih ediyorlar. Galiba bu daha az masraflı oluyor. Kızımın bu ambalaja karşı sevgisini biliyordum ama işi büyütüp kutunun kapağını açınca yeni bir oyun üretmek şart oldu. Çünkü kapağı açınca içindeki ıslak mendilleri teeek tek çıkartıp (ki kendileri askeri nizamla dizili olunca çorap söküğü gibi ele geliyor) başarmanın verdiği bu hazla da sevinip sevincinin doruk noktasında bir tanesini ağzına tepiştiriyor.  Tamam onu içermez bunu bulundurmaz yazsa da ambalajın üstünde, nihayetinde yemek değil bu! O yüzden ağzına götürmesi ııı ıııh iyi değil!

Ben de bitmiş bir ambalajı kimyasalından arındırıp içine nizami şekilde minik bez parçalarını dizdim ve koydum. Önce rengini yadırgasa da baktı ki bu da çekince geliyor, o zaman oyuna devaam. Ne de olsaa herşey küçük kas gelişimi içiin! Bence siz de deneyin, baş parmak ve işaret parmağının uyumunu göreceksiniz. :)
IMAG2896 IMAG2979

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biraz da Matematik :) * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.