Penguengiller | MiniMiniyiz

Penguengiller

???????????????????????????????

Temizliğinden emin olduğunuz yumurta kolilerini atmayın, benim gibi “lazım olursa dolabı”nızda saklayın. :)

Miniklerin kolayca yapacağı yumurta kolisinden sevimli penguenlerinizi parmağınıza takıp kukla olarak da kullanabilirsiniz. Durdukları yerde hadi benimle oyna sinerjisi yayan bu sevimli şeyler büyükler olarak eminim sizinde hoşunuza gidecek. ;)

Penguenler sürü halinde yaşamayı sevdikleri için yapacağınız bu çalışma ile çocuklara hayatlarından da kısaca bahsedebilirsiniz. Benim amacım akrabalık ilişkilerini çocuklara anlatmaktı. “Bu minik penguenin yanındaki annesi bu da babası aa acaba bu da amcası mı? Amca neydi çocuklar? Babamızın kardeşi değil mi?” gibi minik bir de pasaj vereyim size. :)

Sulu boya ile mat; guaj ve parmak boyası ile canlı duran renkler en çok yağlı boya ile kendini gösteriyor. Ama çocukların sağlığı açısından en doğru tercih parmak boyası olacaktır. Penguenlere ister fırça ile renk versinler ister minik parmaklarıyla.. Tercih miniklerin. :)

??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ???????????????????????????????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biraz da Matematik :) * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.