Poşet Akvaryum | MiniMiniyiz

Poşet Akvaryum

???????????????????????????????

Bence bebeklerin gelişmeye en yatkın duyuları dokunma duyusu.. 9 ay boyunca anne karnında her ne kadar su içinde de olsa hep dokunma halinde olan bebek doğduğu zamanda dokunulmaya ihtiyaç duyar. O yüzden anne bebek teması içeren her türlü faaliyet uzmanlarca tavsiye ediliyor. Örneğin bebek masajı, sık sık emzirme, pış pışlayarak uyutma gibi.. Ben de bebeklerin dokunma ve hissetme duyularını geliştirici bir etkinlik tasarladım.

Kilitli buzdolabı poşetine bebeğin ilgisini çeken renklerde objeler koyarak su doldurup yüzdürebilirsiniz. Kilitli poşet kullanmamdaki neden daha sağlam olması. Diğer poşetler darbelere dayanamayıp elinizde patlayabilir. Kilitli poşeti kullanırken bile önlem olarak yan kesitlerini bantladım. Mıncıklamalara, sağa sola atılmalara ve bilumum bebek kurcalamalarına maruz kalan poşet; etkinlik sonunda tam olarak neresinden akıttı bulamasam da bantlara rağmen sızdırdı. Etkinliğimiz meraklı bebekler için tek kullanımlık olmuş oldu diyebiliriz. :))

IMG_0675

??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? IMG_0689??????????????????????????????????????????????????????????????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biraz da Matematik :) * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.