Ramazan Bayramı Tebrik Kartı Örneği | MiniMiniyiz

Ramazan Bayramı Tebrik Kartı

IMAG28521Ramazan bayramının çocukların dilinde anlamı hiç şüphe yok ki şekerdir. Rengarenk şekerlerle geçen bayramlar büyüyünce her bayramda şeker tadında anılarla anılır. Bayram hiç şüphe yok ki büyüklerle küçüklerin buluşması demek ayrıca. Babaanneler anneanneler dedeler dört gözle bekler torunlarını. Evlerini bayrama çeviren minik ayaklar geldi mi büyüklerin gerçek bayramı olur o güzel günler işte..

Ramazan bayramında büyüklerinizi yavrularınızla ziyaret edecekseniz cici bir tebrik kartı götürmeyi ihmal etmeyin derim. Örnek mi arıyorsunuz? Hemen vereyim tebrik kartı örneğini ne demek. :))

Yavrunuzun iki elinin beyaz bir kağıda izini çıkartın. Yine beyaz bir kağıdı daire şeklinde kesin ve elleri iki yanına yapıştırın. Ortasına “Dedem ve nenemle geçirdiğim ilk bayramım. Daha çoook bayramlarımız olacak inşallah.” gibi bir not yazın ve şeffaf kaplama ile yüzeylerini kaplayın. İki ucuna kurdele tutturdunuz mu işte şeker formu verdiğimiz şekerden de tatlı Ramazan tebrik kartınız hazır.

Büyükler ve küçüklerin arasındaki köprü;  güzel anne ve babalar… Onlarla birlikte daha nice bayramlar göresiniz İnşaallah.. :)

Hepinize mutlu bayramlar.. :))
IMAG2826IMAG2838

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biraz da Matematik :) * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.