Rulodan Kedi Yapımı | MiniMiniyiz

Rulodan Kedi Yapımı

???????????????????????????????

Üretmek çok güzel bir şey..

Hele ki minikler için bir şeyler üretmek gerçekten paha biçilemez bir haz. Bilgisayarda çizim yapmak yeni olduğum fakat bu alanda ilerlemek istediğim bir uğraş. Google görsellerine yeni kalıplar taşımak, hele de Yerli kalıplar taşımak bence önemli. Tüketim değil üretim toplumu olmalıyız diyerek henüz başında olduğum yolun kusurlarını görmezlikten gelmenizi rica ederim. :)

Pekiii…. Şimdi cici bir kedi yapalım mı? Hemde kağıttan. O zor olur derseniz tuvalet kağıdı rulosundan da yaparız. ;)

Kağıt kedi yapmak isterseniz aşağıdaki kalıpların çıktısı size yardımcı olacaktır. Gövde için önce kağıdı ortasındaki kesik çizgiden kesiyoruz böylece kedileri ayırmış oluyoruz. sonra her iki kedinin de yapıştırılacak bölümlerini yapıştırıyoruz ve kesik çizgilerinden kesmeye başlıyoruz.

Rulodan kedi yapmak isterseniz kedilerin baş ve kuyrularının olduğu kalıbı çıkartıp bacaklarını kesip hazırladığınız rulo gövdeye yapıştırıyorsunuz.

Boyama işlemlerini sulu boya ile yapmak oldukça kullanışlı oldu.

?????????????????????????????????????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????????????????????????????????????

?????????????????????????????????????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ???????????????????????????????

Kalıp miniminiyiz.com adresine aittir.

kedi baş

Önce kağıdı ortasındaki kesik çizgiden kesiyoruz böylece kedileri ayırmış oluyoruz. sonra her iki kedinin de yapıştırılacak bölümlerini yapıştırıyoruz ve kesik çizgilerinden kesmeye başlıyoruz.kedi vucüt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biraz da Matematik :) * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.