Sen Ben ve Çocuklarımız | MiniMiniyiz

Sen Ben ve Çocuklarımız

sen ben ve çocuklarımız

İlk yayın tarihi Mart 2012 olan “Sen Ben ve Çocuklarımız” kitabı Prof. Dr Nevzat TARHAN’ın kaleminden çıktı. 144 sayfadan oluşan eser Timaş Yayınları sayesinde elimizde..

Nevzat Hoca’yı takip edenler geniş bilgi birikiminden muhakkak haberdardır. Bilgiyi aktarış şeklini bilenler verdiği açıklayıcı örneklerden oldukça istifade etmişlerdir. Diğer kitaplarının aksine bu kitabında bilgiyi kısa notlar halinde vermeyi tercih etmiş. Şöyle ki, anne-babalara yol gösterecek tutum ve davranışları aktarıp daha çok araştırma içine girmelerini, kendilerini annelik babalık konusunda geliştirme adına “Evet bu konu önemli bir de şunu mu okusam?” hevesine düşürücü bir eser olmuş. Aile içi iletişim genel konu gibi görünse de çocuğunuzun bebeklik döneminden ergenlik dönemine kadar yaşayacağı sorunlara nokta atışlar yapılmış. Dediğim gibi konu yelpazesi geniş fakat ayrıntısız.

Annelik- babalık serüvenini huzurlu yaşamak için bir yerlerden başlamak adına tecrübeli ve bilgili bir kalemden istifade etmek için alınacak güzel bir eser.. Tavsiyemdir. ;)

??????????????????????????????????????????????????????????????

??????????????????????????????? IMG_9711

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biraz da Matematik :) * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.